€ 30,00
€ 59,95Deze teddy onesie met Inka-print is extra warm, heerlijk zacht en perfect voor koude dagen. Gemaakt van fluffy teddy-stof met capuchon en rits – ideaal als pyjama of huispak. Voor jongens én meisjes die houden van comfort met karakter.
| Productnummer: | 2459182-Inka |
|---|---|
| Type : | Loungewear |
| Basis Kleur: | Beige |
| Categorie: | Onesie |
| Geslacht: | Meisjes |
| Kleur: | Inka |
| Samenstelling: | 5% Lycra , 95% Katoen |
|---|
PAST GOED BIJ JOU
De Claesen’s unisex teddy onesie in Inka(artikelnummer: 2459182-Inka) is een echte winterfavoriet voor kinderen die warmte én stijl willen combineren. Gemaakt van een dikke, zachte teddy stof 100% polyester en gevoerd met (95% katoen, 5% lycra) voelt deze onesie heerlijk knuffelzacht aan en houdt hij het lichaam comfortabel warm – zelfs op de koudste dagen.
De capuchon, ritssluiting en relaxte pasvorm zorgen voor gemak bij het aan- en uittrekken, terwijl de voering zorgt voor extra draagcomfort. De opvallende maar stijlvolle Inka-print geeft de onesie karakter en maakt hem geschikt voor zowel jongens als meisjes. Of het nu gaat om slapen, relaxen of logeren: deze onesie wil je kind nooit meer uitdoen.
Onderdeel van de Claesen’s Essential Essentials collectie – ontworpen voor knus comfort en een uitgesproken stijl.