€ 34,95
Zachte en comfortabele meisjes singlet 2-pack met frisse Strawberry print. Perfect als basic ondergoed, met ademend katoen en een fijne pasvorm.
| Productnummer: | 260900 |
|---|---|
| Type : | Ondergoed |
| Categorie: | Hemd |
| Geslacht: | Meisjes |
| Seizoen: | Summer 2026 |
| Samenstelling: | 5% Lycra , 95% Katoen |
|---|
PAST GOED BIJ JOU
De meisjes singlet 2-pack Strawberry van Claesen’s (artikelnummer: 260900-Strawberry) is een comfortabele en stijlvolle basic voor iedere dag. Deze set bestaat uit twee singlets met een frisse en speelse strawberry print, gemaakt van een hoogwaardige katoen/lycra mix (95% katoen, 5% lycra). Hierdoor voelen de hemden heerlijk zacht aan en sluiten ze perfect aan op het lichaam zonder te knellen.
De mouwloze pasvorm, zachte bandjes en fijne afwerking zorgen voor optimale bewegingsvrijheid en draagcomfort. Ideaal om onder kleding te dragen of als luchtige top tijdens warmere dagen. De ademende stof blijft mooi in vorm, ook na veelvuldig wassen.
Onderdeel van de Claesen’s Essentials collectie – ontworpen met focus op comfort, kwaliteit en duurzaamheid. Een onmisbare basic voor meisjes die houden van zachte materialen en een perfecte pasvorm.